In English

Site menu:

Meist


Rosenblatt OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Tegemist on pereettevõttega, millele on alus pandud 2006. aastal. Rosanblatt OÜ pakub transpordi- ja giiditeenust. Samuti kuuluvad firmale interneti poed Kodutuli.ee ja Pulmadeks.ee.

Kodutuli.ee - tegeleb lõhnaküünalde väiketootmisega, millele on alus pandud 2005.aastal. Meie eesmärk on valmistada kõrge kvaliteediga lõhnaküünlaid, mis lõhnaks nii poeletil kui hiljem põletades.Küünlad valatakse käsitsi - nii sünnib unikaalne disain, mida on tööstuslikult raske jäljendada. Aroomide keel on nagu muusika - see mõjutab meie meeli ja meeleolu ning on arusaadav igal kontinendil. Soovin, et meie lõhnaküünlad tooks teile kauneid hetki ja unistusi.

Pulmadeks.ee - eesmärgiks on Teile pakkuda võimalust osta kõik pulmadeks vajalik kiirelt ja mugavalt! Elu ühe tähtsama ja romantilisema sündmuse korraldamine peaks olema lihtne ja nauditav. Selleks, et pulmade korraldamine Teie jaoks lihtsamaks muuta oleme loonud e-poe. Pulmapood.ee'st leiate kodust lahkumata kõik pulmadeks vajaliku, mida interneti teel müüa saab.

Alati Teie,

Rosenblatt OÜ